Ahoj, takže jsme se rozhodly, že můžete vyplnit přihlášku do NEOFICIÁLNÍHO FANCLUBU Ewy Farné Je to zdarma, mno více je tady:

↑Pokud se přihlašujete, tak to doplňte a odešlete na mail: Fanweb-ewa@seznam.cz
Děkujeme

Ewu najdete na Facebooku!!

Přihlaš se do Soutěže-Heč, já znám Ewu líp!

Ewa Farna navštíví školy v Litomyšli a Písku

6. června 2009 v 17:56

Ewa Farna navštíví školy v Litomyšli a Písku

Mladá zpěvačka Ewa Farna se zúčastní projektu ZAFIXUJ SI TO!, který podpořila Všeobecná zdravotní pojišťovna. Hlavním cílem je ukázat dětem, že nošení fixních rovnátek není vadou na kráse, ale tyto drobné přístroje slouží naopak dobré věci. Podporují zdravý a rovný chrup, což mladí lidé velmi brzy ocení.

Do Litomyšle zpěvačka dorazí 29. května a před svým večerním koncertem navštíví dvě školy, kde za doprovodu odborníka - ortodontisty MUDr. Jiřího Horáka pohovoří o svých zkušenostech s fixními rovnátky. Projekt má informovat děti a mládež převážně o možnostech léčby a prevence ortodontických vad. Prostor dostanou také účastníci semináře, kteří se mohou Ewy a přítomného odborníka na cokoliv zeptat. V Litomyšli se projektu zúčastní okolo 270 dětí. Ewa Farna sama rovnátka ještě před několika měsíci měla a z vlastních zkušeností může přispět rozhodujícími poznatky, které mohou dětem hodně věcí osvětlit a léčbu tím zjednodušit. S rovnátky jsme se sžila rychle . Začínala jsem s nimi zpívat, provázela mě kariérou, a teď jsou pryč... Byla to určitá etapa v mém životě," míní Farna.

Projekt ZAFIXUJ SI TO! bude pokračovat v Písku, kde Ewa Farna 24. června navštíví také dvě vybrané školy.

Program návštěvy v Litomyšli:
9:00 - 9:45
1. zastávka ZŠ Litomyšl, U Školek 1117
10:55 - 11:40
2. zastávka ZŠ Litomyšl, Zámecká 496

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betty999 Betty999 | Web | 6. června 2009 v 18:52 | Reagovat

ZaPiŠ sE dO pOřÁdNíKu ♥SB♥. pOkUd ChCeŠ bÝt ♥Sbéškoo♥ nadále:) SnAd Se ZaPíŠeŠ,pRoToŽe BYcH tĚ nEcHtĚlA zTrAtIt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama