Ahoj, takže jsme se rozhodly, že můžete vyplnit přihlášku do NEOFICIÁLNÍHO FANCLUBU Ewy Farné Je to zdarma, mno více je tady:

↑Pokud se přihlašujete, tak to doplňte a odešlete na mail: Fanweb-ewa@seznam.cz
Děkujeme

Ewu najdete na Facebooku!!

Přihlaš se do Soutěže-Heč, já znám Ewu líp!

Ewa Farna: Hurá, stává se ze mě žena!

10. dubna 2009 v 11:02 | NIkša

Ewa Farna: Hurá, stává se ze mě žena!


Patnáctiletá Ewa Farna je stále považována za dětskou hvězdičku. Podle hudební kritiky z ní ale roste "opravdu rocková zpěvačka, která má tenhle styl zkrátka v krvi." Zatím už stačila prokázat, že její úspěch není založený pouze na obchodním umění jejího managementu, jak jí bylo stále předkládáno, ale hlavně na jejím talentu.V Českém slavíku jste se vyhoupla na třetí místo, nedávno převzala Desku roku, jaký je to pocit?
Nádherný!

Máte za sebou už třetí rok v showbyznysu. Nahlížíte na něco jinak než na počátku?
Určitě a není toho málo. Je to normální, že si ve svém věku na věci tvořím svůj názor nebo ne? Díky tomuhle roku jsem prožila mnoho dalších zážitků, příjemných i nepříjemných situací, musela jsem se občas rychle rozhodovat, vyslechla jsem si rady od různých lidí a párkrát jsem se i pohádala… prostě mě minulý rok zase o něco obohatil, o užitečné věci do života.

O showbyznysu se říká, že v něm nemůžete mít přátele, úspěch se neodpouští, závist je mocná. Jak na vás reagují kolegové z branže?
Ano říká se to a taky je to asi pravda. Cítím se ale vážně zvláštně posuzovat showbussines, když je mi tolik, kolik mi je a k tomu jen do něj nahlížím teprve 3 rokem. Pokud se ale ptáte, tak myslím, že přátelé si najít můžete, záleží od člověka. Soudím, že to tak funguje všude. Je to přece docela normální práce, až na to, že u všeho jsou přítomná media. Nevím, jak mě berou kolegové, to byste se museli zeptat jich, ale doufám, že jako praštěnou holku. (Smích) Většina lidí, které jsem zatím potkala, mi přijdou normální, milí, sympatičtí, také asi řeší každodenní, běžné problémy. Před Bohem jsme si stejně všichni rovní. To je můj názor.

Nejde si nevšimnout, jak jste vyrostla! Už žádná malá Ewička...
(Smích)…Tak je mi 15, je načase! Jsem ráda, že "rostu", i když já to tolik nepociťuji, vidím se totiž každý den.

Také se přirozeně k svému věku vyvíjíte, zlí jazykové to označují za tloušťku. Snad nenasadíte nějakou dietu?
Haha! Ne, nenasadím. Dokud budu sama se sebou spokojená a budu se cítit zdravě, dietu pravděpodobně nenasadím. Ať si každý myslí, co chce. Říkám si: "Hurá, konečně získávám ženské tvary! Rostu, vyvíjím se, stává se ze mě žena". Existují lidé, kteří doufají, že se z jejich názoru zhroutím, ti tomu říkají tlouštka. Samozřejmě, že jim to neberu. Přiznávám, že nejsem žádná vychrtlina, ale jsem za to jenom vděčná. Pokud mám tu čest být pro některé holky vzorem, tak jsem jen ráda, že mám postavu jakou mám. Cítím se zdravě a aspoň mě nemusíte na fotkách hledat. (Smích)

Jak snášíte kritiku?
Pokud je oprávněná, tak se snažím nad ní trošku zamyslet. Pokud jsou to ale jen řeči, kterými mi chce daný jedinec ublížit nebo jde o článek z bulvárních novin nebo názor na mě, jako na člověka, od někoho, kdo mě vůbec nezná, tak se tím netrápím a naopak se jen tiše směju.

Kdy se cítíte nejšťastnější?
Zažívám poslední dobou strašně hezké chvíle, jak ve škole s kámoši, tak ve zpívání. Přece jenom asi nejšťastnější jsem doma s nejbližšími

A co vás naopak dokáže rozházet?
Samozřejmě že mám chvilky, kdy mi není nejlíp a hlavně teď v tom rebelském věku se pochmurné nálady a "vopruzácký věci" vyskytují docela často. Já se jen prostě moc ráda směju. A taky mám hodně důvodů pro to abych byla v pohodě, ne? (Smích). Naposledy mě rozházel jeden prcek, který začal fakt sprostě nadávat kámošce, to jsem nedokázala pochopit.

Máte už za sebou, nebo právě prožíváte svoji první lásku?
Možná jste slyšeli to, co jste slyšeli, možná jste četli různé spekulace, ale pravda je taková, že nemám a čekám.

Dovedete si představit, že jednou svého kluka jako daň popularitě neutajíte a budete ho sdílet díky médiím s celým národem?
Pokud budu mít kluka, (a to doufám, že ano), tak bude patřit do mého soukromí, a to si chráním. To však neznamená, že ho budu tajit. Každopádně ho nehodlám s nikým sdílet a bude můj! (Smích) …Ne, dělám si legraci. Hm, ale zatím mám čas, protože se nic nerýsuje.¨

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama